Ana içeriğe atla
Vodafone Chat

Vodafone Live Chat

Arama Yap
Sesli Duygularım
  
Vodafone Live Chat > Vodafone Live Chat > Giriş  

Giriş

Wiki kitaplığınıza hoş geldiniz!
Bu sayfanın üst kısmındaki Düzenle'yi tıklatarak işe başlayabilir ve bu sayfaya içerik ekleyebilir veya Bu Wiki Kitaplığı Nasıl Kullanılır bağlantısını tıklatarak wiki kitaplıkları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Wiki kitaplığı nedir?

Wikiwiki, Havai dilinde hızlı anlamına gelir. Wiki kitaplığı, kullanıcıların herhangi bir sayfasını kolayca düzenleyebileceği bir belge kitaplığıdır. Varolan sayfalar arasında bağlantılar oluşturularak ve varolan veya yeni sayfalara bağlantılar kurularak kitaplık organik bir şekilde büyür. Kullanıcı henüz oluşturulmamış bir sayfaya bağlantı bulursa, bağlantıyı izleyip sayfayı oluşturabilir.

İş ortamlarında, wiki kitaplığı bilgileri kaydetmek için az bakım gerektiren bir yol sunar. Genellikle e-posta iletilerinde gönderilen, koridor sohbetlerinden bir araya getirilen veya kağıda yazılan bilgiler bunun yerine benzer bilgilerle aynı bağlamda bir wiki kitaplığına kaydedilebilir.

Wiki kitaplıklarının diğer örnek kullanımları beyin fırtınaları, tasarım üzerinde işbirliği, kullanım kılavuzu oluşturma, sahadan bilgi toplama, çağrı merkezi bilgilerini izleme ve bilgi ansiklopedisi oluşturmadır.

Son olarak 19.08.2011 23:12  tarihinde değitiren: Windows SharePoint Services Admin